ÁllásAjánlatok

A 20 éves múlttal rendelkező, mogyoródi székhelyű ALU-REDŐNY Kft. az alábbi munkakörökbe keres munkatársakat
Pénzügyes
Szerelő (szakmunkás)
Részletek ITT

Nemzetközi Gépkocsi vezetőt keresünk.
Elvárásaink: C, E kategóriás jogosítvány, Sofőrkártya, GKI kártya.
Amit nyújtunk: Folyamatos és állandó belföldről induló munkák, korszerű gépkocsi park, versenyképes pontos fizetés.
Elérhető nettó fizetés: 500.000 Ft/hó
Várjuk jelentkezését! 06-20-390-5768 ; 06-20-966-7502

SZERVIZES KOLLÉGÁT ( FIATAL, PÁLYAKEZDŐ) és ÁRUBESZERZŐ – RAKTÁROS KOLLÉGÁT
EXITSZERVIZ Szolgáltató és Kereskedelmi Kft. 7 éves múlttal, valamint több mint 25 éves szakmai tapasztalattal rendelkező 100%-ban magyar tulajdonú, folyamatosan, és dinamikusan fejlődő márka-független kaputechnikai szakszerviz, Nagytarcsa Ipari Parkban lévő új telephelyére keres:
SZERVIZES KOLLÉGÁT ( FIATAL, PÁLYAKEZDŐ) Ipari környezetben lévő épületek (termelő üzemek, raktárak, irodaházak, bevásárló központok, áruházak, bankok, üzemanyagtöltő állomások) elektromos, és mechanikus kapuinak, rámpáinak, biztonsági rácsainak, sorompóinak szervizelése, karbantartása, telepítése, valamint üzembe helyezése.
Feladatok: hiba felmérés javítás, karbantartás, telepítés – beépítés, üzembe helyezés
Elvárások: kaputechnikai szakmai tapasztalat, középfokú szakképesítés, leinformálható múlt, megbízhatóság, önállóság, pontos, precíz munkavégzés, kreativitás, kiváló kommunikációs képesség, problémamegoldó karakter, rugalmasság
Előny: kaputechnikai szerviz tapasztalat, angol, vagy német nyelvismeret
Amit kínálunk: Perspektíva, Versenyképes jövedelem,  Mobiltelefon, Szervizautó,  Szakmai tovább fejlődés,  Kiváló, lendületes, összetartó csapat
ÁRUBESZERZŐ – RAKTÁROS KOLLÉGÁT: Ipari környezetben lévő épületek (termelő üzemek, raktárak, irodaházak, bevásárló központok, áruházak, bankok, üzemanyagtöltő állomások) elektromos, és mechanikus kapuinak, rámpáinak, biztonsági rácsainak, sorompóinak szervizelése, karbantartása, telepítése, valamint üzembe helyezése.
Feladatok: a munkához szükséges alkatrészek beszerzése – alkatrészek kiszállítása, raktár kezelése – árukiadás, bevételezés, egyéb teendők elvégzése
Elvárások: Microsoft Excel kiváló ismerete, B , C esetleg D kategóriás vezetői engedély, leinformálható múlt, megbízhatóság, önállóság, pontos, precíz munkavégzés, kreatívitás,  kiváló kommunikációs képesség, problémamegoldó karakter, rugalmasság
Előny: műszaki beállítottság, angol, vagy német nyelvismeret
Amit kínálunk: Perspektíva, Versenyképes jövedelem, Szakmai tovább fejlődés,  Kiváló, lendületes, összetartó csapat
Jelentkezését fényképes önéletrajzzal várjuk a következő e-mail címre: hirdetes@exitszerviz.hu

Munkatársakat keresünk  Gödöllőn és a környéki településeken betanított munkakörbe!  Több településen kínálunk  azonnali munkalehetőséget! Amennyiben dolgozni szeretne,  hívja az alábbi telefonszámot!  06 20 287 94 58 vagy küldjön  e-mailt: pest@dologido.hu

Több mint 45 éve működő, dinamikusan fejlődő családi vállalkozásunk várja munkavállalók jelentkezését a következő pozíciók betöltésére:
Dunakeszi telephely (2120 Dunakeszi Fóti út 45.):
– gépi forgácsoló, marós
–  hegesztő ( keményforrasztás)
– fémmegmunkálás területen operátor

Budapesti telephely (1151 Budapest Bogáncs utca 6-8):/
– csőhajlító operátor
A meghirdetett állások azonnal betölthetőek.  Jelentkezni, a következő e-mail címre küldött, fényképes önéletrajzzal lehet: horvath.judit@hefal.hu
További információk a cégről a következő weboldalon találhatók: www.hefal.hu
Amennyiben Ön szereti a kihívásokat, a korszerű technológiát, szeret és hajlandó tanulni, fiatalos, dinamikus csapatban dolgozni, úgy várjuk csapatunkba!

Álláslehetőség  a Galga COOP Zrt.-nél! A Galga COOP Zrt. 15 szupermarkettel, 220 dolgozóval  rendelkező, jövedelmezően gazdálkodó vállalkozás.  Szeretne egy lelkes, dinamikus csapatban dolgozni?  Most egy gyönyörűen felújított, elegáns üzlet garantálja  a hosszú távú munkalehetőséget! Ha csatlakozni szeretne Ön is, jelentkezzen Dunakeszin a COOP szupermarket- ben, illeltve a Galga COOP Zrt. központjában! A következő  pozíciókba keresünk munkatársakat:
– boltvezető
– boltvezető helyettes,
– csemegepulti eladó,
– pénztáros,
– árufeltöltő.

Munkavégzés helye: 2120 Dunakeszi, Casalgrande tér 5.  COOP Szupermarket. Kérem adja le fényképes önéletrajzát helyben  Dunakeszin, illetve a  titkarsag@galgacoop.hu címre,  vagy személyesen a központi irodánkban.  Központ: 2194 Tura, Rákóczi út 25. Tel.: 06-28-466-003

Hosszútávú munkalehetőség Dunakeszin! Üzemi konyhára keresünk: konyhai húselőkészítő (hentes, szakács), pék, tálaló, csomagoló, anyagmozgató, konyhai kisegítő, kézilány, munkatársakat. Pályakezdők jelentkezését is várjuk! Jelentkezni lehet: 06-20-778-1577 Teletál Ételfutár

Gépkezelőket, csomagolókat keresünk Váckisújfalura! Műanyaggyártó gépek mellé keresünk gépkezelőket, csomagolókat nappali és éjszakai műszakra, hosszútávra. Extrúder és fröccsöntőgépek mellett szerzett tapasztalat és jogosítvány előnyt jelent, de nem feltétel. Ha szeretnél ez fiatalos csapatban dolgozni, várjuk jelentkezésedet: info@klacsan.hu, 06-20-339-8974

Megosztási lehetőségek
  • 19
    Shares